Zure seme-alabaren irakaslearekin harremanetan jartzeko:

 

- Irakaslearen ikastetxeko e-mailera mezua bidali.

- Eskolako telefonora deitu ordua adosteko.

- Aitxurira etorri eta berarekin hitzordua jarri.

 

TALDEA TUTOREA E-MAILA
HH 2 Mariaje Larrea mariajelarrea@aitxurieskola.eus
HH 3 Irene Arce irenearce@aitxurieskola.eus
HH 4 Soraya Hurtado soraya@aitxurieskola.eus
HH 5A Ion Ander Olivan ionander@aitxurieskola.eus
HH 5B Laida Elizegi laidaelizegi@aitxurieskola.eus
LH 1 Itziar Irazoki itziarirazoki@aitxurieskola.eus
LH 2 Maite Otero maiteotero@aitxurieskola.eus
LH 3 Ainhoa Mujika ainhoamujika@aitxurieskola.eus
LH 4 Julen Ruiz julenruiz@aitxurieskola.eus
LH 5A Emma Hidalgo emmahidalgo@aitxurieskola.eus
LH 5B Saioa Aranburu saioaaranburu@aitxurieskola.eus
LH 6 Nora Huerta norahuerta@aitxurieskola.eus