Zure seme-alabaren irakaslearekin harremanetan jartzeko:

 

- Irakaslearen ikastetxeko e-mailera mezua bidali.

- Eskolako telefonora deitu ordua adosteko.

- Aitxurira etorri eta berarekin hitzordua jarri.

 

TALDEA TUTOREA E-MAILA
HH 2 Vanesa Garcia vanesagarcia@aitxurieskola.eus
HH 3 Laida Elizegi laidaelizegi@aitxurieskola.eus
HH 4 Miren Lopez mirenlopez@aitxurieskola.eus
HH 5 Vanesa Lopez vanesalopez@aitxurieskola.eus
LH 1 Itziar Irazoki itziarirazoki@aitxurieskola.eus
LH 2 Maite Otero / Haritz Mujika

maiteotero@aitxurieskola.eus / haritzmujika@aitxurieskola.eus

LH 3 Ainhoa Mujika ainhoamujika@aitxurieskola.eus
LH 4 Julen Ruiz julenruiz@aitxurieskola.eus
LH 5 Sara Muñoz saramunoz@aitxurieskola.eus
LH 6 Emma Hidalgo emmahidalgo@aitxurieskola.eus